VİZYON PROJELERİNİZDE YEŞİL ALANLARA ÖNEM VERİNİZ
2017-02-08İznik Belediye Başkanı Osman Sargın vizyon projelerinizde yeşil alanlara büyük önem veriniz. Belediye Başkanı Osman Sargın, Emekli Kılıçaslan İlköğretim Okulu Müdürü Nüri Namoğlu ile birlikte Gergin İnşaat'ın kurdelesini keserek hizmete açtı.

Mahmut Celebi Mahallesi Kılıçaslan Caddesi üzerinde Genç Girişimci İnşaat Mühendisi Kübra Gergin'in sahibi olduğu "Gergin İnşaat" bürosunun açılışına dostları, yakınları ve vatandaşlar katıldı.

Açılış kurdelesini kesmeden önce bir konuşma yapan İznik Belediye Başkanı Osman Sargın " Öncelikle güzel bir tesisin açılışını gerçekleştiriyoruz. Değişen, gelişen bir İznik'e sahibiz. Böylesine güzel ilçemize İnşaat Mühendislerine müthiş şekilde ihtiyacımız var. Ben kendilerini kutluyorum. Başarılarının devamını diliyorum. Artık sizlere bir şey söylemek istiyorum. İznik bir değişim noktası içerisine girdi. Bütün mühendislerden istediğim gibi yükleneceğiniz tesis ve binalarda kurallara uyarak, özellikle yeşil alanlara dikkat ederek proje çizmenizi ben sizden özellikle rica ediyorum. Cenabı Allah hayırlı ve bol kazançlar versin. Kazançlarınızı bereketli eylesin" dedi. Ardından dua ve niyazda bulunarak açılışı gerçekleştirildi.

Kaynak: Basın Yayın ve Halkla İlişkiler
Haber 1784 kez görüntülendi

Geri

İleri

Yorumlar / Yorum yaz
Haberi Paylaş: Twitter'da paylaş Google+ Linkedin tumblr E-posta
Diğer Haberler
Başkan Sargın İznikspor'un Yeri Bal Ligi Kültür ve Turizm Bakanlığı Yetkilileri İncelemelerde Bulundu Sahil’de Kumsallaştırma Çalışmaları’na Başlandı KENT KONSEYİ İÇİN İLK ADIM ATILDI Burulaş Genel Müdürü Fidansoy’dan Başkan Sargın’a Ziyaret