KAYMAKAMLIK VOLEYBOL KUPA HEYECANI BAŞLADI
2017-02-14İznik Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirilen İznik Kaymakamlığının himayesinde İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü bünyesinde düzenlenen '’Kaymakamlık Kupası Voleybol Turnuvası’’ başladı.

İznik Kaymakamlığı tarafından İkincisi düzenlenen '’Kaymakamlık Kupası Voleybol Turnuvası " Kaymakam Ali Hamza Pehlivan ve Belediye Başkanı Osman Sargın'ın başlama  vuruşları ile start aldı. 16 Voleybol Takımı turnuvada yer alırken, ilk karşılaşma'yı TÜGVA ile  UEDAŞ yaptı. Müsabakayı TÜGVA 2-0 kazanırken, İkinci karşılaşma ise Akbulut İnşaat ile İznik Müftülük arasında oynandı. Çekişmeli geçen setleri Akbulut İnşaat ise 2-1 aldı.

’Kaymakamlık Kupası Voleybol Turnuvası programına Kaymakam Ali Hamza Pehlivan ve Belediye Başkanı Osman Sargın, Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Seyfettin Demir, Belediye Başkan Yardımcısı Necati Tosun, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Hüseyin Coşkun, Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Semerci, TÜGVA İlçe Başkanı Engin Semerci ve spor severler katıldı. 

İznik Kaymakamı Pehlivan " Kötü Alışkanlıklara Red, Sporla Sağlıklı Yaşama Evet" anlayışı ile gençlerimiz, kamu görevlilerimiz ve vatandaşlarımıza yönelik spor etkinliklerimizi artırarak devam edeceğini söyledi. Kaymakam Pehlivan, 16 voleybol takımının mücadele edeceği turnuvanın hayırlı olmasını, centilmence sürmesini, kötü alışkanlıklardan uzak durulmasına, sağlıklı yaşama, dostluk ve kaynaşmaya vesile olmasını temenni ediyorum. Bütün takımlara başarılar diliyorum" dedi.

Kaynak: Basın Yayın ve Halkla İlişkiler
Haber 1318 kez görüntülendi

Geri

İleri

Yorumlar / Yorum yaz
Haberi Paylaş: Twitter'da paylaş Google+ Linkedin tumblr E-posta
Diğer Haberler
Başkan Sargın İznikspor'un Yeri Bal Ligi Kültür ve Turizm Bakanlığı Yetkilileri İncelemelerde Bulundu Sahil’de Kumsallaştırma Çalışmaları’na Başlandı KENT KONSEYİ İÇİN İLK ADIM ATILDI Burulaş Genel Müdürü Fidansoy’dan Başkan Sargın’a Ziyaret