BAŞKAN SİLPAGAR'DAN BAŞKAN SARGIN'A ZİYARET
2017-02-15BAŞKAN SİLPAGAR'DAN BAŞKAN SARGIN'A ZİYARET

Yalova Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, İznik Belediye Başkanı Osman Sargın'ı makamında ziyaret etti.Başkanlar ziyarette iki kardeş ilçenin çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulundular.

Yalova Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, İznik Belediye Başkanı Osman Sargın'ı Makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, Dört Medeniyete Başkentlik yapmış İznik'in tarihi ve doğal güzellikleri hakkında bilgi verdi. İznik Belediye Başkanı Osman Sargın 2014 yılından bu güne kadar yapılan altyapı ve üstyapı çalışmaları ile vizyonel projeleri İznik'e taşıma konusunda  Hükümet,  Bursa Büyükşehir Belediyesi ve İznik üçgeninde sağladığı koordinasyon hakkında bilgi alışverişinde bulundular.

Yalova Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar " Misafirperverliğinizden dolayı teşekkür ediyorum. Tarihi ve Kültürel değerleriyle ünlü kardeş ilçemiz İznik'te bulunmaktan mutluluk duyuyoruz. İznik ilçesi tarihinin ve kültürünün yanı sıra gölü ve  İznik Çinisi ile dünya çapında çok ayrı bir değere sahip. Bu Tarihi ve Kültürel değerleri ayakta tuttuğunuz için Sayın Başkanıma, ekibine ve İznik halkına teşekkür ediyoruz. Sizlere de görevlerinizde başarılar dilerim" dedi.

Başkan Sargın misafiri Başkan Silpagar'ı ilçenin tarihi ve kültürel mekanlarını gezdirerek, hediyeler takdim etti.

Kaynak: Basın Yayın ve Halkla İlişkiler
Haber 1102 kez görüntülendi

Geri

İleri

Yorumlar / Yorum yaz
Haberi Paylaş: Twitter'da paylaş Google+ Linkedin tumblr E-posta
Diğer Haberler
Başkan Sargın İznikspor'un Yeri Bal Ligi Kültür ve Turizm Bakanlığı Yetkilileri İncelemelerde Bulundu Sahil’de Kumsallaştırma Çalışmaları’na Başlandı KENT KONSEYİ İÇİN İLK ADIM ATILDI Burulaş Genel Müdürü Fidansoy’dan Başkan Sargın’a Ziyaret