KAYMAKAM VE BAŞKAN'DAN KÜLLİYE ZİYARETİ
2017-02-16İznik Kaymakamı Ali Hamza Pehlivan ve Belediye Başkanı Osman Sargın, 2018 Yılında İznik Fetih Kutlamaların Cumhurbaşkanlığı himaye projesine girmesi için Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Sayın Fahri Kasırga'yı ziyaret ettiler.

Ziyarette önemli görüşmelerin gerçekleştiğini belirten İznik Belediye Başkanı Osman Sargın " Medeniyetler başkenti İznik'ten selam ve sevgi getirdik. Bu yıl Üçüncüsünü düzenleyeceğimiz İznik'in Osmanlı Devleti tarafından Fethinin  686. yıl dönümü kutlamaları hakkında bilgi verdik. İznik ile ilgili projelerimizi kendilerine sunarak görüş ve önerilerini ve desteklerini istedik. Ayrıca İznik'in Fethi Kutlamalarının Cumhurbaşkanlığı Himaye Projeleri arasında yer alması hususunda kendisinden destek istedik. 2018 yılında düzenleyeceğimiz İznik'in Fethi Kutlamalarının Cumhurbaşkanlığı Himaye Projeleri arasında yer alması konusunda çalışmalarımıza başladık" dedi.

Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Sayın Fahri Kasırga ziyaretinde Emekli Okul Müdürü Nuri Namoğlu ve İznik Belediyesi Özel Kalem Müdürü Engin Semerci de bulunurken, Kaymakam Pehlivan çini tabak, Başkan Sargın ise ziyaret anısına çini vazo hediye etti.

Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga da, nazik ziyaretlerinden dolayı heyete teşekkürlerini iletti.

Kaynak: Basın Yayın ve Halkla İlişkiler
Haber 890 kez görüntülendi

Geri

İleri

Yorumlar / Yorum yaz
Haberi Paylaş: Twitter'da paylaş Google+ Linkedin tumblr E-posta
Diğer Haberler
Başkan Sargın İznikspor'un Yeri Bal Ligi Kültür ve Turizm Bakanlığı Yetkilileri İncelemelerde Bulundu Sahil’de Kumsallaştırma Çalışmaları’na Başlandı KENT KONSEYİ İÇİN İLK ADIM ATILDI Burulaş Genel Müdürü Fidansoy’dan Başkan Sargın’a Ziyaret