ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESİ KARDEŞ ŞEHRİMİZ OLDU
2017-03-082017 Yılının Mart ayı Meclis Toplantısı İznik Belediye Başkanı Osman Sargın'ın Başkanlığında 9 Gündem Maddesi ile toplandı. İznik Belediyesi Yalova ili Çiftlikköy Belediyesi ile kardeş şehir oldu.

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın Yaptığı konuşmada "2017 yılı Mart ayı meclis toplantısına hepiniz hoş geldiniz. İnşallah bu mecliste alacağımız kararlar yaşadığımız İznik'e hayırlı uğurlu olsun. İznik Motosiklet Kulübü Antalya Kumluca yarışlarında aldığı 4'te 4 kupa ile bizleri sevindirdi. Onları tebrik ediyorum. İznik'in tanıtımına katkı sağladıkları için şükranlarımı sunuyorum. Ayrıca Çiftlikköy Belediyesine kardeş şehir hayırlı uğurlu olsun " dedi.

Toplantıda birbirinden önemli kararlara imza atılırken, Şubat 2017 ayına ait meclis toplantısında alınan kararların özetleri onaylandı. Ardından İznik Belediyesi ile Yalova İli Çiftlikköy Belediyesi ile kardeş şehir olması görüşülerek oybirliği ile kabul edildi.

Gündemdeki diğer maddeler de tek tek görüşülerek oy birliği ile kabul edilmesinin ardından Nisan 2017 ayı toplantısının 3 Nisan 2017 tarihinde saat: 15.00 'da yapılması oybirliği ile kabul edildi.

Kaynak: Basın Yayın ve Halkla İlişkiler
Haber 915 kez görüntülendi

Geri

İleri

Yorumlar / Yorum yaz
Haberi Paylaş: Twitter'da paylaş Google+ Linkedin tumblr E-posta
Diğer Haberler
Başkan Sargın İznikspor'un Yeri Bal Ligi Kültür ve Turizm Bakanlığı Yetkilileri İncelemelerde Bulundu Sahil’de Kumsallaştırma Çalışmaları’na Başlandı KENT KONSEYİ İÇİN İLK ADIM ATILDI Burulaş Genel Müdürü Fidansoy’dan Başkan Sargın’a Ziyaret