İZNİK'TE KADIN ESNAFLAR UNUTULMADI
2017-03-08Aile bütçelerine katkı sağlamak için çeşitli meslek gruplarında esnaflık yapan kadınları 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde Kaymakam Pehlivan ve Başkan Sargın unutmadı.

İznik Kaymakamı Ali Hamza Pehlivan ve eşi Yıldız Fırat Pehlivan, Belediye Başkanı Osman Sargın ve eşi Hacer Sargın halk pazarını ziyaret ederek tezgahlarda yetiştirdikleri ürünleri satan kadın esnafları ziyaret ettiler.

İznik'te her çarşamba günü kurulan halk pazarında merkez ve taşra mahallelerden gelerek kendi üretip yetiştirdikleri ürünleri aile bütçelerine katkı sağlamak için pazarda satan kadın esnafı ilçe protokolü tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde unutulmadı.Kaymakam Pehlivan ve eşi ile Başkan Sargın ve eşi tezgahları tek tek gezerek kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günlerini kutladılar.Ayrıca ziyarette kadınların protokolden istekleri de tek tek dinlenerek not edildi.

Ziyarette kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlayan heyet onlara günün anısına karanfil hediye etti.

Kaynak: Basın Yayın ve Halkla İlişkiler
Haber 1199 kez görüntülendi

Geri

İleri

Yorumlar / Yorum yaz
Haberi Paylaş: Twitter'da paylaş Google+ Linkedin tumblr E-posta
Diğer Haberler
Başkan Sargın İznikspor'un Yeri Bal Ligi Kültür ve Turizm Bakanlığı Yetkilileri İncelemelerde Bulundu Sahil’de Kumsallaştırma Çalışmaları’na Başlandı KENT KONSEYİ İÇİN İLK ADIM ATILDI Burulaş Genel Müdürü Fidansoy’dan Başkan Sargın’a Ziyaret