ÖĞRENCİLERDEN HALİLLER İLKOKULU ÖĞRENCİLERİNE DESTEK
2017-03-15İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, İznik Şehit Sedat Pelit Anadolu Lisesi 12- D sınıfı öğrencilerin hazırladığı standı gezerek kampanyaya destek verdi.

İznik Şehit Sedat Pelit Anadolu Lisesinin bir grup öğrencisiİzmir'in Kiraz İlçesi Haliller İlköğretim Okulu öğrencilerine destek amaçlı kermes ve yardım standı açtı. İznik Belediyesi önü Milli İrade Meydanında açılan kermese vatandaşlar destek vererek yardımda bulundu.

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın yaptığı konuşmada "Bu güzel örnek davranıştan dolayı tüm öğrencilerimizi kutluyorum. Bizlerde yardımda bir tuzumuz bulunsun diye destekte bulunduk. Öğrencilerimizin kendi elleri ile yaptıkları leziz tatları tatma fırsatını bulduk. Her işin başı Eğitim ve Öğretimdir. Bizlerde daima eğitim ve öğretime tam destek verdik. Bu güzel düşüncelerini hayata geçirerek örnek olan öğrencilerimizi tebrik ediyorum" dedi. Başkan Sargın, yardım standından değişik malzemelerden satın alarak kampanyaya destek verdi.

İznik Şehit Sedat Pelit Anadolu Lisesi 12- D Sınıfı Öğrencilerinden Mine Çeken " Geleceğe Gülümsemek sloganı ile bu kampanyayı düzenledik. Biz bu yardım kampanyasını İnternet vasıtası ile öğrendik. Destekte bulunmak üzere 6 arkadaşım ile birlikte kendi ellerimiz ile kuru pasta ve çeşitlerini yaparak stant açtık. Bu stanttan elde edeceğimiz tüm maddi yardımları Haliller İlkokulu öğrencilerine göndereceğiz. Bu kampanyaya destek vermek isteyenleri Milli İrade Meydanına bekliyoruz" dedi.

Kaynak: Basın Yayın ve Halkla İlişkiler
Haber 974 kez görüntülendi

Geri

İleri

Yorumlar / Yorum yaz
Haberi Paylaş: Twitter'da paylaş Google+ Linkedin tumblr E-posta
Diğer Haberler
Başkan Sargın İznikspor'un Yeri Bal Ligi Kültür ve Turizm Bakanlığı Yetkilileri İncelemelerde Bulundu Sahil’de Kumsallaştırma Çalışmaları’na Başlandı KENT KONSEYİ İÇİN İLK ADIM ATILDI Burulaş Genel Müdürü Fidansoy’dan Başkan Sargın’a Ziyaret