Türkiye Belediyeler Birliğinden İznik Belediyesine Hibe Araç
2017-03-30İznik Belediye Başkanı Osman Sargın Türkiye Belediyeler Birliği'nden hibe edilen aracı teslim aldı. Türkiye Belediyeler Birliğinin uzun yıllardır üyesi olan İznik Belediyesi’ne ilk defa bir minibüs hediye edildi.

Türkiye Belediyeler Birliği ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş İznik Belediyesi’ne verdiği sözü yerine getirdi. Türkiye Belediyeler Birliği toplantısında talepte bulunan İznik Belediye Başkanı Osman Sargın'a olumlu yanıt geldi. İznik Belediyesi Hizmetlerinde kullanılmak üzere 2016 model bir minibüs araç filosuna katıldı.

Hibe aracın anahtarlarını teslim alan İznik Belediye Başkanı Osman Sargın yaptığı konuşmada " Sosyal ve Kültürel alanda hizmetlerimizin daha hızlı olması için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Bu kapsamda bizlere destek veren Türkiye Belediyeler Birliği ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’a, şahsım ve ilçe halkı adına teşekkür ediyorum. Hibe edilen aracın İznik Belediyesi ve ilçemize hayırlı uğurlu olsun" dedi.İznik Belediyesi önünde teslim alınan araca binen başkan Sargın, araç direksiyonuna geçerek test sürüşü gerçekleştirdi.

Kaynak: Basın Yayın ve Halkla İlişkiler
Haber 1201 kez görüntülendi

Geri

İleri

Yorumlar / Yorum yaz
Haberi Paylaş: Twitter'da paylaş Google+ Linkedin tumblr E-posta
Diğer Haberler
Başkan Sargın İznikspor'un Yeri Bal Ligi Kültür ve Turizm Bakanlığı Yetkilileri İncelemelerde Bulundu Sahil’de Kumsallaştırma Çalışmaları’na Başlandı KENT KONSEYİ İÇİN İLK ADIM ATILDI Burulaş Genel Müdürü Fidansoy’dan Başkan Sargın’a Ziyaret