Engelli Genç Cumhurbaşkanımızı İznik'te Görmek İstiyorum
2017-04-10İznik Belediye Başkanı Osman Sargın ve eşi Hacer Sargın İznik'te ikamet eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hayranı Burak Karanfil'i evinde ziyaret ettiler.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı gerek televizyondan ve gerek sosyal medyadan sıkı takip ederek görüşmek istediğini her fırsatta dile getiren 24 yaşında ki engelli genç Burak Karanfil'in çağrısına kayıtsız kalmayan İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, eşi Hacer Sargın ile birlikte aileyi ve Burak'ı evinde ziyaret ettiler.

Ziyaret ile ilgili açıklama yapan İznik Belediye Başkanı Osman Sargın "Burak kardeşimizin Sayın Cumhurbaşkanımızı her ortamda takip ettiğini ve sıkı bir takipçisi olduğunu öğrendik.Sayın Cumhurbaşkanımızı görmek ve ona olan bu sevgisini yüz yüze iletmek istediğini bizlere söyledi.Bizlerde kardeşimizin bu isteğini inşallah kendilerine ileteceğiz" dedi.

Cumhurbaşkanımızı İznik'te Görmek İstiyorum

Engellilere verdiği önemi ve onları makamında ağırladığı için çok sevindiğini belirten Burak Karanfil ise konuşmasında "Sayın Cumhurbaşkanımıza gidemiyorum.Onu her ortamda takip ediyorum.Yüz yüze görüşmek en büyük hayalim.Cumhurbaşkanımızı İznik'te görmek istiyoruz" dedi.

Kaynak: Basın Yayın ve Halkla İlişkiler
Haber 1848 kez görüntülendi

Geri

İleri

Yorumlar / Yorum yaz
Haberi Paylaş: Twitter'da paylaş Google+ Linkedin tumblr E-posta
Diğer Haberler
Başkan Sargın İznikspor'un Yeri Bal Ligi Kültür ve Turizm Bakanlığı Yetkilileri İncelemelerde Bulundu Sahil’de Kumsallaştırma Çalışmaları’na Başlandı KENT KONSEYİ İÇİN İLK ADIM ATILDI Burulaş Genel Müdürü Fidansoy’dan Başkan Sargın’a Ziyaret