BAŞKAN SARGIN OYUNU KULLANDI
2017-04-16İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, oyunu İznik Selçuk Orta Okulu’nda kullandı.

Eşi ve torunu ile birlikte oyunu kullanmak için sandığa gelen Başkan Sargın, sırasının gelmesini beklerken vatandaşlarla sohbet edip fotoğraf çektirdi. Sırasının gelmesiyle birlikte oyunu kullanacağı sınıfa giren Başkan Sargın, 1079 numaralı sandıkta oyunu kullandı.

Torunlarımızın geleceği için buradayız diyerek sandığa gelen Behzat Durmuş (84) ve Lütfiye Durmuş (82) çifti 7’den 70’e herkese demokrasi dersi verdi.

Oyunu kullanarak vatandaşlık görevini yerine getiren Sargın, “Meclis Anayasa Komisyonundaki müzakerelerin ve oylamaların ardından Türkiye Anayasa Değişikliği için halkımızın görüşüne başvuruldu. Sandık şimdi vatandaşımızın önünde. Halkımız bugün sandığa gidiyor. Son sözü vatandaş söyleyecek. Tüm sandıklarda milletimiz huzur ve güven içinde oylarını kullanıyorlar. İstiklalimiz ve istikbalimiz için son sözde, son kararda milletimizindir. Hep Birlikte Türkiye’yiz, kardeşliğimiz daim olsun. İnşallah ülkemize, milletimize ve geleceğimize yeni ufuklar açan, yeni bir dönemin başlangıcı olan bir oylama olur” dedi.

Belediye Başkanı Osman Sargın daha sonra Ak Parti Bursa Milletvekili İsmail Aydın ile birlikte ilçe merkezi ve taşra mahallelerde sandıkları ziyaret eti.

Kaynak: Basın Yayın Halkla İlişkiler
Haber 1166 kez görüntülendi

Geri

İleri

Yorumlar / Yorum yaz
Haberi Paylaş: Twitter'da paylaş Google+ Linkedin tumblr E-posta
Diğer Haberler
Başkan Sargın İznikspor'un Yeri Bal Ligi Kültür ve Turizm Bakanlığı Yetkilileri İncelemelerde Bulundu Sahil’de Kumsallaştırma Çalışmaları’na Başlandı KENT KONSEYİ İÇİN İLK ADIM ATILDI Burulaş Genel Müdürü Fidansoy’dan Başkan Sargın’a Ziyaret