BAŞKAN SARGIN “GELECEĞİ BİRLİKTE İNŞA EDİYORUZ”
2017-04-19İznik Belediye Başkanı Osman Sargın çalışmaların düzenli ve organize bir halde yürütülmesi amacıyla başlattığı koordinasyon toplantılarının bir yenisini daha bugün gerçekleştirdi.

Belediye lokalinde gerçekleşen toplantıda konuşan İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, muhtarlarla ve tüm kurumlar ile koordineli çalışmanın önemli olduğunu düşündüklerini ve bu şekilde çalışmaya özen gösterdiklerini söyledi. Muhtarları tek tek dinleyen Başkan Sargın, istekleri not ederken mahallelerde yürütülen çalışmaların hangi aşamada olduğunu ve yeni yapılacak çalışmaların ne şekilde yürütüleceği ile ilgili muhtarlara bilgi verdi.

Toplantıya, Belediye Başkanı Osman Sargın, AK Parti İlçe Başkanı Tamer Mahmut Hersek, Tapu Müdürü Aysel Köse, Muhtarlar Derneği Başkanı Yakup Sevinç, Belediye birim müdürleri, Vergi Dairesi Temsilcileri, Ticaret ve Sanayi Odası temsilcisi ile çok sayıda muhtar katıldı.

Konuşmanın ardından toplantıya katılan muhtarlar, Belediye Başkanı Osman Sargın’a yapılan koordinasyon toplantılarının faydalı olduğunu belirterek teşekkür ettiler.

Kaynak: Basın Yayın Halkla İlişkiler
Haber 1076 kez görüntülendi

Geri

İleri

Yorumlar / Yorum yaz
Haberi Paylaş: Twitter'da paylaş Google+ Linkedin tumblr E-posta
Diğer Haberler
Başkan Sargın İznikspor'un Yeri Bal Ligi Kültür ve Turizm Bakanlığı Yetkilileri İncelemelerde Bulundu Sahil’de Kumsallaştırma Çalışmaları’na Başlandı KENT KONSEYİ İÇİN İLK ADIM ATILDI Burulaş Genel Müdürü Fidansoy’dan Başkan Sargın’a Ziyaret