YEŞİL CAMİ’DE KUTLU DOĞUM AŞI
2017-04-19İznik İlçe Müftülüğü tarafından düzenlenen Kutlu Doğum Haftası etkinliklerine İznik halkı yoğun ilgi gösterdi.

İznik Yeşil Cami Bahçesinde gerçekleşen programa İznik Kaymakamı Ali Hamza Pehlivan, Belediye Başkanı Osman Sargın, Ak Parti İlçe Başkanı Tamer Mahmut Hersek, Belediye Başkan Yardımcısı Necati Tosun, İlçe Müftüsü Veli Vehbi Bardakçı Kamu Kurum ve Kuruluşların Müdürleri,din görevlileri, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan Kutlu Doğum Aşı programında ilk olarak İznik Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Cumali Baktemur tarafından Kur’an-ı Kerim Tilaveti okunurken, din görevlileri tarafından musiki konseri gerçekleşti. Ardından İlçe Müftülüğü işbirliğiyle düzenlenen Cenaze Hizmetleri Kursunu başarıyla tamamlayan kursiyerlere sertifikaları protokol tarafından verildi.

Program’da 4-6 yaş arası minik öğrenciler sergiledikleri ilahi konserleri ile vatandaşlardan büyük beğeni topladılar.

Kutlu Doğum Haftası programının sonunda Kutlu Doğum Aşı protokol tarafından vatandaşlara dağıtıldı.

Kaynak: Basın Yayın Halkla İlişkiler
Haber 1537 kez görüntülendi

Geri

İleri

Yorumlar / Yorum yaz
Haberi Paylaş: Twitter'da paylaş Google+ Linkedin tumblr E-posta
Diğer Haberler
Başkan Sargın İznikspor'un Yeri Bal Ligi Kültür ve Turizm Bakanlığı Yetkilileri İncelemelerde Bulundu Sahil’de Kumsallaştırma Çalışmaları’na Başlandı KENT KONSEYİ İÇİN İLK ADIM ATILDI Burulaş Genel Müdürü Fidansoy’dan Başkan Sargın’a Ziyaret