FATMA HANIM ORTAOKULU PROJE KAPSAMINDA İZNİK'TE
2017-04-25Pamukova  İlçe Milli Eğitim Müdürü Aziz Demir, Fatma Hanım Ortaokul Müdürü Şenol Seven ve beraberindeki heyet "Mindstorm to Brainstorm" Erasmus+ projesi kapsamında 6 ülke, 6 Okul yöneticileri ile birlikte İznik Belediye Başkanı Osman Sargın'ı makamında ziyaret etti.

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederken heyete İznik'in tarihi hakkında bilgi verdi.

Erasmus+  projesinde bulunan heyette Portekiz'den José Soares, Macaristan'dan Zoltán GősiÉva  Gősinè Németh, Romanya'dan ise Maria Loredana Racea, Maria Corina Talianu ve Pamukova İlçe Milli Eğitim Müdürü Aziz Demir, Fatma Hanım Ortaokul Müdürü Şenol Seven, Öğretmenlerden Gökhan Yıldırım ve Serkan Aydoğdu ziyaret sonrası İznik Tarihi ve Kültürel mekanlarını gezdi.

İznik'e hayran kaldıklarını belirten proje ortakları, Dünya Tarihi için İznik'in önemli bir yere sahip olduklarını belirtirken, Belediye Başkanı Osman Sargın'a misafirperverliğinden dolayı şükranlarını ilettiler. İznik Belediyesi Zabıta ekiplerinin eşlik ettiği gezi için ayrıca teşekkür ettiler.

Pamukova  İlçe Milli Eğitim Müdürü Aziz Demir yaptığı açıklama da "Mindstorm to Brainstorm" Erasmus+ Projesi kapsamında Mindstorm To Brainstorme Twinning Projesi Avrupa Kalite Etiketi ile ödüllendirildikleri ve önümüzdeki günlerde ise Öğrencilerimiz proje kapsamında İngiltere'ye gidecek" dedi.

Kaynak: Basın Yayın ve Halkla İlişkiler
Haber 834 kez görüntülendi

Geri

İleri

Yorumlar / Yorum yaz
Haberi Paylaş: Twitter'da paylaş Google+ Linkedin tumblr E-posta
Diğer Haberler
Başkan Sargın İznikspor'un Yeri Bal Ligi Kültür ve Turizm Bakanlığı Yetkilileri İncelemelerde Bulundu Sahil’de Kumsallaştırma Çalışmaları’na Başlandı KENT KONSEYİ İÇİN İLK ADIM ATILDI Burulaş Genel Müdürü Fidansoy’dan Başkan Sargın’a Ziyaret