EKO TURİZM TESİSLERİ AKTİVİTELERE EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR
2017-05-02İznik Belediyesi Eko Turizm Tesisleri gerek muhteşem doğası ve gerek manzarası ile her geçen gün birçok etkinliğe ev sahipliği yapıyor.

Eko Turizm Tesisleri bünyesinde barındırdığı 14 Adet Bungalov ev, 200 kişiye yakın toplantı ve yemek salonu, paintball alanı, okçuluk alanı, yürüyüş parkurları ve eşsiz lezzetleriyle misafirlerine unutulmaz anlar yaşatıyor.

Yaklaşık 500 mt. rakımı ile doğal bir oksijen deposu olan İznik Belediyesi Eko Turizm Tesisleri son olarak Nefes Terapisi ve Meditasyon etkinliğine ev sahipliği yaptı. Çoğunluğu BUSMEK öğrencileri olmak üzere toplumun her kesimindeki çeşitli yaş grubundaki bayanlar Nefes Terapisi ve Meditasyon Etkinliği için İznik Belediyesi Eko Turizm Tesisleri’nde buluştular. Burada Eğitmen Semra Şen tarafından verilen meditasyon turlarına yaklaşık 30 bayan katıldı.

EŞSİZ GÜZELLİĞİ KEŞFETMEYE DAVET EDİYORUZ

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın Eko Turizm Tesisleri’nde yaptığı açıklamada “Muhteşem doğası ve gerek manzarası ile gelen misafirlerine birçok aktivite ve eşsiz lezzetler sunan tesislerimize herkesi davet ediyoruz. Kısa bir süre önce hizmete girmesine rağmen birçok doğa ve gezi gruplarına, sporculara, turlara, yerli ve yabancı turistlere hizmet veren Eko Turizm Tesisleri her geçen günde aktivitelere de ev sahipliği yapıyor. Son olarak BUSMEK bünyesinde faaliyet gösteren Nefes Terapisi ve Meditasyon Etkinliği’ni gerçekleştirmek için Eko Turizm tesisini seçtiler.Bizler herkesi bu eşsiz güzelliği yerinde keşfetmeye davet ediyoruz” dedi.

Kaynak: Basın Yayın Halkla İlişkiler
Haber 1044 kez görüntülendi

Geri

İleri

Yorumlar / Yorum yaz
Haberi Paylaş: Twitter'da paylaş Google+ Linkedin tumblr E-posta
Diğer Haberler
Başkan Sargın İznikspor'un Yeri Bal Ligi Kültür ve Turizm Bakanlığı Yetkilileri İncelemelerde Bulundu Sahil’de Kumsallaştırma Çalışmaları’na Başlandı KENT KONSEYİ İÇİN İLK ADIM ATILDI Burulaş Genel Müdürü Fidansoy’dan Başkan Sargın’a Ziyaret