ÖZEL ÖĞRENCİLERDEN BAŞKAN SARGIN A ZİYARET
2017-05-10Orhangazi  Saadet  Öcalgiray  Özel Eğitim Mesleki Merkezi Müdürü Sadrettin Soylar ve beraberindeki özel öğrenciler İznik Belediye Başkanı Osman Sargın'ı makamında ziyaret etti.

Özel çocukları makamında kabul eden Başkan Sargın "Öncelikle Tarih ve Medeniyetlerin başkenti İznik'e hoş geldiniz. İznik Tarihte medeniyetlere başkentlik yapmış önemli bir yerdir. Bitinya, Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı Devletlerinin merkezidir" dedi. Ardından  İznik Tarihi hakkında bilgiler vererek, öğrencilerle tek tek ilgilenerek ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

İznik'e Kültür Gezisi düzenlediklerini belirten Okul Müdürü Sadrettin Soylar "Tarih ve Kültür gezimize verdiğiniz destekten dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Ayrıca bizlere rehberlik eden  İnsan Kaynakları Müdürlüğü personeli Cemal Gümüç'e de teşekkür ediyorum" dedi.

Öğrenciler daha sonra Ayasofya Orhan Cami, Süleyman Paşa Medresesini, Yeşil Camii ve diğer tarihi mekanları gezdi.

Kaynak: Basın Yayın ve Halkla İlişkiler
Haber 522 kez görüntülendi

Geri

İleri

Yorumlar / Yorum yaz
Haberi Paylaş: Twitter'da paylaş Google+ Linkedin tumblr E-posta
Diğer Haberler
Başkan Sargın İznikspor'un Yeri Bal Ligi Kültür ve Turizm Bakanlığı Yetkilileri İncelemelerde Bulundu Sahil’de Kumsallaştırma Çalışmaları’na Başlandı KENT KONSEYİ İÇİN İLK ADIM ATILDI Burulaş Genel Müdürü Fidansoy’dan Başkan Sargın’a Ziyaret