ERDEĞER FORD TRUCKS'TAN BAŞKAN SARGIN'A PLAKET
2017-05-15Erdeğerler Ford Trucks satış müdürü Müjdat Aras, İznik Belediye Başkanı Osman Sargın'ı makamında ziyaret ederek plaket verdi.

Erdeğerler Motorlu Araçlar ve İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş, Ford Trucks olarak İznik Belediyesinin almış olduğu kar kürümeli ve damperli araç ile ilgili desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Osman Sargın'a teşekkür ederek plaket sunarken araçla ilgili herhangi bir olumsuzluğun olup olmadığı sordular.

Belediye Başkanı Osman Sargın Nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek yaptığı konuşma da " Belediyemize %100 yerli araç kazandırarak yerli üreticilerimize  destek verdik. Aldığımız araç ile dört mevsim hizmetlerimizi vermeye devam ettiriyoruz. Kış ayların da yolların açılması için tuzlama ve kürümesinde kullanıyoruz. Diğer mevsimlerde ise dolgu malzemesi taşımak amacı ile aracı 365 gün kullanarak hizmet veriyoruz" dedi.

Erdeğerler Ford Trucks satış müdürü Müjdat Aras, Kamu Satış yetkilisi Emre Ön ve Satış Danışmanı Sezgin Sakin ise gösterilen misafirperverlikten dolayı teşekkür etti.

Kaynak: Basın Yayın ve Halkla İlişkiler
Haber 617 kez görüntülendi

Geri

İleri

Yorumlar / Yorum yaz
Haberi Paylaş: Twitter'da paylaş Google+ Linkedin tumblr E-posta
Diğer Haberler
Başkan Sargın İznikspor'un Yeri Bal Ligi Kültür ve Turizm Bakanlığı Yetkilileri İncelemelerde Bulundu Sahil’de Kumsallaştırma Çalışmaları’na Başlandı KENT KONSEYİ İÇİN İLK ADIM ATILDI Burulaş Genel Müdürü Fidansoy’dan Başkan Sargın’a Ziyaret