BAŞKAN SARGIN MESAİSİNE ESNAFLARLA BAŞLIYOR
2017-07-18İznik Belediye Başkanı Osman Sargın Yeni Hizmet Binası’ndan çıkarak sabah mesaisine esnaflarla birlikte başladı.

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın sabah belediye binasına geldikten sonra mesaisine esnafları ziyaret edip, onları dinleyerek başlıyor. Başkan Sargın beraberindeki Başkan Yardımcısı Mehmet Hıştıroğlu, Özel Kalem Müdürü Engin Semerci, Zabıta Müdürü Metin Karanfil, İmar ve Şehircilik Müdürü Kayın Çalışkan ile mesaisine esnafları ziyaret ederek başladı.

Halka hizmet Hakka hizmet anlayışı ile ilçe halkına hizmet ettiklerini belirten Belediye Başkanı Osman Sargın " Fırsat buldukça sabah mesaimize esnaflarımızı ziyaret ederek başlıyoruz. Esnaflarımızın ve halkımızın sorunlarını, önerilerini dinliyoruz. Hep birlikte daha güçlü ve yaşanılabilir bir ilçe olmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her şey vatandaşımızın yaşamını kolaylaştırmak için. Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden memnuniyetini gördükçe bizlerde mutlu oluyoruz. Üretmiş olduğumuz projeler ve yapmış olduğumuz hizmetlerle İznik'i yıllardır yapılmayan hizmetlere kavuşturduk. Sosyal ve kültürel belediyeciliğin sorumluluklarını yerine getirerek İznik'i yaşanabilir bir şehir haline getiriyoruz. Bundan sonraki süreç içinde hizmetlerimiz devam edecek" dedi.

Başkan Sargın ziyaretlerinde esnafların çay ikramını da geri çevirmeyerek, onlarla hasbihal etti.

Kaynak: Basın Yayın Halkla İlişkiler
Haber 461 kez görüntülendi

Geri

İleri

Yorumlar / Yorum yaz
Haberi Paylaş: Twitter'da paylaş Google+ Linkedin tumblr E-posta
Diğer Haberler
Başkan Sargın İznikspor'un Yeri Bal Ligi Kültür ve Turizm Bakanlığı Yetkilileri İncelemelerde Bulundu Sahil’de Kumsallaştırma Çalışmaları’na Başlandı KENT KONSEYİ İÇİN İLK ADIM ATILDI Burulaş Genel Müdürü Fidansoy’dan Başkan Sargın’a Ziyaret