BAŞKAN SARGIN MUHTARLARA ÖZEL ODA TAHSİS ETTİ
2017-07-19İznik Belediye Başkanı Osman Sargın  bir ilke daha imza atarak Yeni Hizmet Binasında Muhtarlara özel bir toplantı odası verdi.

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın Ocak 2017’de yapımına başlanan ve 7 ay gibi rekor bir sürede tamamlanan İznik Belediyesi Yeni Hizmet Binası ve Kültür Merkezi’ni Ziyarete gelen İznik Muhtarlar Derneği Başkanı Yakup Sevinç ve yönetimine tanıtarak birimleri gezdirdi.

İznik Muhtarlar Derneğine de Yeni Hizmet Binasında özel bir oda tahsis ettiklerini belirten başkan Sargın" Odayı yerinde göstererek "Burası Sizin Eviniz, İstediğiniz zaman odanıza gelerek çalışma yapabilirsiniz. İlçemiz mahalleleri ile daha koordineli ve hızlı hizmet üretebilmek adına sizleri de aramıza aldık" dedi.

İznik Muhtarlar Derneği Başkanı Yakup Sevinç yaptığı açıklamada "Sayın Osman başkanımıza teşekkür ediyorum. Bizlere de Yeni Hizmet binasında yer vermesi koordineli çalışma açısında tüm mahallerimize güç katacaktır. Mahalle muhtarlarım bir araya gelip istişare edip tüm belediye birimleri ile daha hızlı iletişim kurmaları çalışmalarına güç katacaktır" dedi.

Ardından tüm birimleri gezdiren İznik Belediye Başkanı Osman Sargın İznik Belediyesi Gençlik ve Kültür Merkezini de gezdirerek Sosyal Etkinlikleri yapılacağı alanı gezdirerek anlattı.

Ardından toplu resim çekiminden sonra İznik Belediyesi Yeni Hizmet Binası ve İznik Belediyesi Gençlik ve Kültür Merkezi hayırlı olsun diyerek ayrıldılar.

Kaynak: Basın Yayın ve Halkla İlişkiler
Haber 671 kez görüntülendi

Geri

İleri

Yorumlar / Yorum yaz
Haberi Paylaş: Twitter'da paylaş Google+ Linkedin tumblr E-posta
Diğer Haberler
Başkan Sargın İznikspor'un Yeri Bal Ligi Kültür ve Turizm Bakanlığı Yetkilileri İncelemelerde Bulundu Sahil’de Kumsallaştırma Çalışmaları’na Başlandı KENT KONSEYİ İÇİN İLK ADIM ATILDI Burulaş Genel Müdürü Fidansoy’dan Başkan Sargın’a Ziyaret