BATISİAD’TAN BAŞKAN SARGIN’A ZİYARET
2017-09-12BATISİAD (Batı Trakya Türkleri Yönetici Sanayici İş Adamları Derneği) İznik Belediye Başkanı Osman Sargın’ı makamında ziyaret ederek yeni hizmet binasının hayırlı olması temennilerini ilettiler.

İznik Belediyesi tarafından 210 gün gibi rekor bir sürede tamamlanarak 15 Temmuz 2017 tarihinde hizmete başlayan Yeni Belediye Hizmet Binası ve Kültür Merkezi’ne ziyaretler devam ediyor. Son olarak BATISİAD (Batı Trakya Türkleri Yönetici Sanayici İş Adamları Derneği) İznik Belediye Başkanı Osman Sargın’ı makamında ziyaret ederek yeni hizmet binası ve kültür merkezinin hayırlı olması temennilerini ilettiler.

Ziyarete BATISİAD Başkanı Ahmet Er, Başkan Yardımcısı Cihat Yusufoğlu, Sayman İkbal İbrahimoğlu ve Basın Mensubu Kadir Güleryüz katıldı. BATISİAD Başkanı Ahmet Er, Başkan Sargın’a hayırlı olsun temennilerini iletirken, derneğin çalışmaları ile yapılan etkinlikler hakkında bilgi verdiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İznik Belediye Başkanı Osman Sargın “Değerli BATISİAD başkanı ve yönetimine nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında kendilerine başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak: Basın Yayın Halkla İlişkiler
Haber 535 kez görüntülendi

Geri

İleri

Yorumlar / Yorum yaz
Haberi Paylaş: Twitter'da paylaş Google+ Linkedin tumblr E-posta
Diğer Haberler
Başkan Sargın İznikspor'un Yeri Bal Ligi Kültür ve Turizm Bakanlığı Yetkilileri İncelemelerde Bulundu Sahil’de Kumsallaştırma Çalışmaları’na Başlandı KENT KONSEYİ İÇİN İLK ADIM ATILDI Burulaş Genel Müdürü Fidansoy’dan Başkan Sargın’a Ziyaret