MÜEZZİNOĞLU İZNİKLİLERLE BİR ARAYA GELDİ
2017-09-18Çalışma ve Sosyal Güvenlik E.Bakanı Ak Parti Bursa Milletvekili Dr. Mehmet Müezzinoğlu, İznik Belediyesi tesislerinde düzenlenen etkinlikte belediye meclis üyeleri, muhtarlar, parti teşkilatı ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile buluştu.

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, Ak Parti İlçe Başkanı Tamer Mahmut Hersek ve Bursa Büyükşehir Belediyesi İlçe Koordinatörü Serkan Acar’ın da hazır bulunduğu buluşma soru ve cevaplar ile devam etti.

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum diyerek başladığı konuşmasında “Bugün bir sohbet edelim, muhtarlarımızın, teşkilatımızın, hemşerilerimizin sormak istedikleri soruları Sayın Bakanımıza iletelim dedik. Kendileri bizleri kırmayarak bugün aramızdalar. Kendilerine çok teşekkür ediyor, tekrar ilçemize hoş geldiniz, safalar getirdiniz” dedi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik E.Bakanı Ak Parti Bursa Milletvekili Dr. Mehmet Müezzinoğlu ise açıklamasında “Öncelikle güzel bir pazar sabahında sizlerle aynı sofrayı paylaşmaktan onur duyduğumu ifade ediyor, sizleri saygıyla sevgiyle selamlıyorum. Tabi Bursa güzergâhında İznik'e özel bir program yapmasan güzergâh dışı kalabiliyor. Ama Allah'a şükürler olsun ki Osmangazi köprüsü bizimde program yapmamızı çok kolaylaştırdı. Ben bu anlamda Türkiye’nin geldiği bu noktada Osmangazi köprüsü gibi köprülerin, kavşakların, tünellerin, yolların, havaalanlarının yapılabildiği bir Ülkenin vatandaşı olmaktan onur ve mutluluk duyuyorum. Emeği geçenlere de teşekkür ediyorum. Onları gönülden alkışlıyorum. Tabi büyük bir ülkeyiz, büyük hayalleri ve hedefleri olan bir milletin mensuplarıyız. Bu da birlikte milletçe aynı hedefe kilitlenmekten geçer” dedi.

Vatandaşlardan gelen soru ve cevapları tek tek dinleyerek not eden Müezzinoğlu istek ve temennilerin gerekli yerlere iletilerek, kısa sürede giderileceğini belirtti.

Kaynak: Basın Yayın ve Halkla İlişkiler
Haber 880 kez görüntülendi

Geri

İleri

Yorumlar / Yorum yaz
Haberi Paylaş: Twitter'da paylaş Google+ Linkedin tumblr E-posta
Diğer Haberler
Başkan Sargın İznikspor'un Yeri Bal Ligi Kültür ve Turizm Bakanlığı Yetkilileri İncelemelerde Bulundu Sahil’de Kumsallaştırma Çalışmaları’na Başlandı KENT KONSEYİ İÇİN İLK ADIM ATILDI Burulaş Genel Müdürü Fidansoy’dan Başkan Sargın’a Ziyaret