KAYMAKAM BAYRAKTAR’DAN İADE-İ ZİYARET
2017-09-26İznik Kaymakamı Bülent Bayraktar Belediye Başkanı Osman Sargın’a yeni belediye hizmet binasında iade-i ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Sargın Kaymakam Bayraktar’a yeni belediye hizmet binasını ve kültür merkezini gezdirdi.

19 Haziran 2017 tarih ve 2017/345 sayılı resmi gazetede yayınlanan müşterek kararname ile atanan ve 12 Eylül 2017 tarihi itibariyle İznik’te göreve başlayan Kaymakam Bülent Bayraktar beraberinde ki Emniyet Müdürü Bedri Yaman ve Jandarma Komutanı Üsteğmen Tuncay Doğan ile birlikte İznik Belediyesi’ne iade-i ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İznik Belediye Başkanı Osman Sargın “Sayın Kaymakamımıza belediyemize gerçekleştirmiş oldukları nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Kendisine görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Başkan Sargın ziyaret sonunda Kaymakam Bayraktar, Üsteğmen Tuncay Doğan ve Emniyet Müdürü Bedri Yaman’a yeni belediye hizmet binasında ki birimleri ve Kültür Merkezini gezdirerek bilgi verdi. Her bir birimi ziyaret eden Kaymakam Bayraktar ise belediye personeline hayırlı mesailer dileyerek belediyeden ayrıldı.

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın geçtiğimiz haftalarda Kaymakam Bayraktar’ı makamında ziyaret etmiş ve hayırlı olsun dileklerini ileterek ilçemize hoş geldiniz demişti. 

Kaynak: Basın Yayın ve Halkla İlişkiler
Haber 776 kez görüntülendi

Geri

İleri

Yorumlar / Yorum yaz
Haberi Paylaş: Twitter'da paylaş Google+ Linkedin tumblr E-posta
Diğer Haberler
Başkan Sargın İznikspor'un Yeri Bal Ligi Kültür ve Turizm Bakanlığı Yetkilileri İncelemelerde Bulundu Sahil’de Kumsallaştırma Çalışmaları’na Başlandı KENT KONSEYİ İÇİN İLK ADIM ATILDI Burulaş Genel Müdürü Fidansoy’dan Başkan Sargın’a Ziyaret