İZNİK BELEDİYESİ’NİN ACI GÜNÜ
2017-10-13



İznik Belediyesi’nin Kardeş Şehri olan Sırbistan Sancak Bölgesi Tutin Şehri Belediye Başkanı Şemsudin Kuçeviç’in geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetmesi İznik Belediyesi’nde üzüntüyle karşılandı.

Tutin Belediye Başkanı Şemsudin Kuçeviç, geçtiğimiz gün öğle saatlerinde Sancak Bölgesi Novi Pazar yakınlarında geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti. Makam aracının kontrolünü kaybetmesi sonucu kayarak yoldan çıktığı ve bir ağaca vurduğu ifade edildi. Kazanın ardından derhal Novi Pazar Devlet Hastanesi’ne kaldırılan 58 yaşındaki Kuçeviç buradaki bütün müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Başkan Sargın “Kardeş Tutin Halkına Baş Sağlığı Diliyorum”

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın yaptığı açıklamada “Tam 1 ay önce Sırbistan Sancak Bölgesi Tutin Şehrinde değerli milletvekillerimiz, belediye meclis üyelerimiz, personelimiz ve mehter takımımızın katılımıyla Tutin Belediyesi ile birlikte bir sünnet şöleni gerçekleştirmiştik. Değerli Belediye Başkanı Şemsudin Kuçeviç ziyaretimizde bizleri ev sahibi olarak ağırlamış ve bir an olsun yalnız bırakmamıştı. Çok değerli dostum ve kardeş şehrimiz olan Tutin'in Belediye Başkanı Şemsudin Kucevic'in geçirmiş olduğu elim bir trafik kazası sonucu hayatını kaybettiği haberini üzüntüyle aldık. Kendisine Allah'tan rahmet, kardeş şehrimiz Tutin halkına baş sağlığı diliyorum” dedi.

SDA Sandzaka’nın kurucularından olan ve genel başkan yardımcılığı görevini 1996 yılından bu yana sürdüren Boşnak siyasetçi, 6 dönemdir Tutin’in belediye başkanıydı.

Kaynak: Basın Yayın ve Halkla İlişkiler
Haber 438 kez görüntülendi

Geri

İleri

Yorumlar / Yorum yaz
Haberi Paylaş: Twitter'da paylaş Google+ Linkedin tumblr E-posta
Diğer Haberler
Başkan Sargın İznikspor'un Yeri Bal Ligi Kültür ve Turizm Bakanlığı Yetkilileri İncelemelerde Bulundu Sahil’de Kumsallaştırma Çalışmaları’na Başlandı KENT KONSEYİ İÇİN İLK ADIM ATILDI Burulaş Genel Müdürü Fidansoy’dan Başkan Sargın’a Ziyaret