İZNİK HEYETİ KASIRGA İLE BİR ARAYA GELDİ
2017-10-13İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, Ak Parti İznik İlçe Başkanı Tamer Mahmut Hersek ve Nuri Namoğlu Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga ile bir araya geldi.

İznik ile ilgili projeleri ve 2 Mart 2017 tarihinde gerçekleştirilecek İznik Fetih Şöleni’nin Cumhurbaşkanlığı himayelerinde gerçekleştirilmesi çalışmaları dolayısıyla yapılan ziyarette Belediye Başkanı Osman, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga’ya ilgili çalışmaları içeren dosyaları sundu.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleştirilen ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan İznik Belediye Başkanı Osman Sargın “Bugün Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreterimiz Sayın Fahri Kasırga ile bir araya geldik. Geçtiğimiz görüşmelerde aldığımız kararlar neticesinde bugün de ilçemizin ilgili projeleri ve İznik Fetih Şöleni’nin Cumhurbaşkanlığı himayelerinde gerçekleştirilmesi çalışmalarıyla ilgili istişarelerde bulunduk. Hazırlamış olduğumuz dosyaları kendilerine teslim ettik. Kendilerine destekleri için teşekkür ediyoruz” dedi.

Kaynak: Basın Yayın ve Halkla İlişkiler
Haber 932 kez görüntülendi

Geri

İleri

Yorumlar / Yorum yaz
Haberi Paylaş: Twitter'da paylaş Google+ Linkedin tumblr E-posta
Diğer Haberler
Başkan Sargın İznikspor'un Yeri Bal Ligi Kültür ve Turizm Bakanlığı Yetkilileri İncelemelerde Bulundu Sahil’de Kumsallaştırma Çalışmaları’na Başlandı KENT KONSEYİ İÇİN İLK ADIM ATILDI Burulaş Genel Müdürü Fidansoy’dan Başkan Sargın’a Ziyaret