BAŞKAN SARGIN ELBEYLİ MESAİSİNDE
2016-12-30İznik Belediye Başkanı Osman Sargın bu gün mesaisine Elbeyli mahallesinde başladı. İznik Belediyesi Meclis üyesi Ahmet Yıldırım ile Elbeyli mahallesinde mesaiye başlayan başkan Sargın, Elbeyli mahallesinde görev yapan Zabıta ekipleri ve çalışanlarından bilgi aldı.

İlçemizde bulunan diğer büyük mahalleleri de zaman zaman ziyaret eden, Başkan Sargın mesaisine orada başlayarak vatandaşla hasbıhal ediyor.

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın yaptığı açıklama da" Yerinde yönetim için mahalleri ziyaret ederek vatandaşlarımız ile bir araya geliyoruz. Mahallelerdeki sorunları, şikayetleri tüm birim amirlerimiz ile dinliyor ve talepleri alıyoruz. Oluşabilecek sorun ve problemleri yerinde ve önceden tespit ediyoruz. Daha iyi bir hizmet için halkımızın yanında oluyor. Hep birlikte çözümleri yerinde üretiyoruz" dedi.

Bir süre vatandaşlarla sohbet eden başkan Sargın'a çocukların ilgisi büyük oldu. Cuma Namazından sonra elbeyli mahallesinden ayrıldı.

Kaynak: Basın Yayın ve Halkla İlişkiler
Haber 850 kez görüntülendi

Geri

İleri

Yorumlar / Yorum yaz
Haberi Paylaş: Twitter'da paylaş Google+ Linkedin tumblr E-posta
Diğer Haberler
Başkan Sargın İznikspor'un Yeri Bal Ligi Kültür ve Turizm Bakanlığı Yetkilileri İncelemelerde Bulundu Sahil’de Kumsallaştırma Çalışmaları’na Başlandı KENT KONSEYİ İÇİN İLK ADIM ATILDI Burulaş Genel Müdürü Fidansoy’dan Başkan Sargın’a Ziyaret