EĞİTİMDE İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI
2017-01-30İznik Belediyesi ve Şehit Sedat Pelit Anadolu Lisesi Arasında Sosyal ve Bilimsel İşbirliği Protokolü İmzalandı.

İznik Belediyesi eğitime destek vermeye devam ediyor. Eğitimde ilçenin başarılı okullarından Şehit Sedat Pelit Anadolu Lisesi ile Belediyemiz arasında sosyal ve bilimsel alanda işbirliği protokolü imzaladı.

İznik Belediye Başkanlığı makamında gerçekleştirilen, İmza törenine Belediye Başkanı Osman Sargın ve İznik Şehit Sedat Pelit Anadolu Lisesi Müdürü Nurkan Oral katıldı.

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın yaptığı açıklama da" İznik Belediyesi ve Şehit Sedat Pelit Anadolu Lisesi ortaklaşa projeler geliştirecek. Yapılacak olan tüm sosyal etkinliklerde proje ortağımız olacak. Bu yıl 2 Mart 2017 tarihinde Üçüncüsünü düzenleyeceğimiz İznik Fethinin 686. Yıl dönümü kutlamaların proje ortağı olarak destek verecek. Bu imzaladığımız İşbirliği protokolü Belediyemiz ve Okulumuza hayırlı olsun" dedi.

Yapılan protokolle, her iki kurum arasında eğitim, kültür, araç-gereç temini, bakım-onarım faaliyetleri ,toplumsal sorumluluk çalışmalarının planlanması, uygulama ve organizasyon konularında karşılıklı koordinasyon ve ortak çalışmaların yürütüleceği belirtildi.

Kaynak: Basın Yayın ve Halkla İlişkiler
Haber 1055 kez görüntülendi

Geri

İleri

Yorumlar / Yorum yaz
Haberi Paylaş: Twitter'da paylaş Google+ Linkedin tumblr E-posta
Diğer Haberler
Başkan Sargın İznikspor'un Yeri Bal Ligi Kültür ve Turizm Bakanlığı Yetkilileri İncelemelerde Bulundu Sahil’de Kumsallaştırma Çalışmaları’na Başlandı KENT KONSEYİ İÇİN İLK ADIM ATILDI Burulaş Genel Müdürü Fidansoy’dan Başkan Sargın’a Ziyaret